1 kolle aga mitu kasutust.

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Smailid
:D :-) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on SEES
[url] on SEES
Smailid on SEES
Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: 1 kolle aga mitu kasutust.

Re: 1 kolle aga mitu kasutust.

Postitus Postitas Robi 1 » 20 Mär 2017, 16:12

Teen vahel tuld oma leivaahju...kus on alla laskuv lõõristik....aga põhimõtteliselt tõmbaks sedasi igas suunas kui tahaks rakendust anda,,,,
https://www.youtube.com/watch?v=9yroDHpTdi8

Re: 1 kolle aga mitu kasutust.

Postitus Postitas Robi 1 » 19 Mär 2017, 11:13

Jah...kolle vastu pliiti ja tuli läheb küljepealt pliita alla. Tul läheb igas suunas sinna kus on tõmme ja korstnasse saab lõpuks. Salvestavad lõõrid võivad ka mitut moodi olla, nagu iga konkreete olukord võimaladab.

Re: 1 kolle aga mitu kasutust.

Postitus Postitas rokikas » 17 Mär 2017, 20:33

Kolle peab ilmselt päris lähedal pliidiplaadile olema et praadida kannataks. Aga kütmiseks mõeldud osa võib vist suht laiali mööda elamist venitada.

1 kolle aga mitu kasutust.

Postitus Postitas Robi 1 » 17 Mär 2017, 17:43

Ruumi kokkuhoiu mõtes ja kasutusmugavusest lähtudes on võimalik ehitada selline südakoldega süsteem, mis toimib nii ahjuna, pliitina ja saunakerisena....avades õiged siibrid. Loomulikult siibrid peavad asetsema koldest nii kaugel, et tuli neile enam peale ei ulatuks.
Asja mugavus peittub selles, et kui ahjus on tuli all ja tuleb mõte näiteks paar muna keeta, siis ei pea kohe tikke otsima, vaid piisab siibrite vahetusest ja tuli läheb läbi pliita ( loomulikult pliital võib eraldi kolle alles jääda kui teinekord on kindel soov ainult pliiti kasutada).

Üles

cron