Niiskusprobleem

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Smailid
:D :-) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on SEES
[url] on SEES
Smailid on SEES
Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Niiskusprobleem

Re: Niiskusprobleem

Postitus Postitas rokikas » 15 Jaan 2017, 09:46

Kui tegemist paneeliõõnsustes olev veega mis suuremas osas läbi augu välja jooksis siis hilisemaid probleeme ei tohiks tulla.

Re: Niiskusprobleem

Postitus Postitas Võhik » 03 Jaan 2017, 15:31

Tegemist on betoonpaneel laega. Peakohal on veel üks korter. Ühe augu puhul tuli isegi laest vett alla, augu puurimise ajal ning seejärel jäeti mingiks ajaks ka ämber augu alla, et vesi põrandale ei tilguks. Ise nad väga midagi ei põhjendagi. Ütlevad, et tuleb kütteperioodi lõppemist oodata, et selle ajaga peaks laest niiskus kadunud olema ja saavad lakke puuritud augud uuesti kinni katta. Kardan seda, et kui nad need augud kinni panevad ning korteri garantiiaeg läbi saab ning seejärel uued niiskuse laigud tekivad, mis siis saab. (Õnneks veel on aega garantiiaja lõppemiseni, kuid parem hakata juba varakult uurima).

Re: Niiskusprobleem

Postitus Postitas rokikas » 28 Dets 2016, 20:05

Kui tegemist betoonpaneel laega siis õõnsustes võib vett olla ja selle vastu aitab aukude puurimine aga see peaks ikka erandlik juhtum olema mitte pidevalt korduv.
Kas peakohal on katus või teine korter?
Või tegemist hoopis miski kipsplaadiga kaetud konstruktsiooniga mitte paneeliga?

Re: Niiskusprobleem

Postitus Postitas motamees » 28 Dets 2016, 15:10

No loomulik see kindlasti ei ole, et lakke auke peab puurima.
See võib olla miskit paratamatus (liigne niiskus kiire valmimise pärast), mis hiljem kõrvaldatakse. Sellises kontekstis võiks sellega veel kuidagi leppida. Eluks ajaks elamise lakke auke puurima ei saa jääda.
Millega nad auke põhjendavad? Ilmselt tekib lagede vahele millegipärast niiskust. Miks see tekib? Võib olla ehituskonstruktsiooni viga. Kui nii, siis tuleb viga kõrvaldada ja alles siis saab lae kuivaks.

Niiskusprobleem

Postitus Postitas Külaline » 28 Dets 2016, 13:48

Tere,

Ise kahjuks ehitusest midagi ei jaga ning palun vabandust, kui tegu on väga rumala küsimusega.
On soetatud uus korter, korter valmis 2016a. augustis. Sellest ajast saati on kogunenud kahe magamistoa lakke niiskusplekke. Kas see on normaalne, et need tekivad ja kas selle vastu aitab ainult aukude lakke puurimine? Sest ka pärast aukude puurimist on niiskusplekke juurde tekkinud. Ehitajad ise ütlevad, et see ongi normaalne.

Üles